Aktuality

14.05.2019
Členové komise výtvarné soutěže Můj sen 2019 letos hodnotili celkem 363 obrázků
Odkaz Sigmunda Freuda ožil v rámci výtvarné soutěže Můj sen 2019 v celkem 363 pracích r ...

09.05.2019
Univerzitní profesor a geolog Marian Marschalko navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 8.5.2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda univerzitní profesor, výzkumný pracovn ...

08.05.2019
Italská archeoložka a cestovatelka Angela Salamone v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 7.5.2019 navštívila Rodný dům Sigmunda Freuda italská archeoložka, organizátorka mez ...

08.05.2019
Americká klinická psycholožka Debra Carriere navštívila Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 7.5.2019 navštívila Rodný dům Sigmunda Freuda americká klinická psycholožka, psychol ...

08.05.2019
Americká psycholožka a teoretička kultury Christine Downing v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 7.5.2019 navštívila Rodný dům Sigmunda Freuda americká psycholožka, teoretička kultu ...

07.05.2019
Brazilská psycholožka Dircélia Hage navštívila Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 5.5.2019 navštívila Rodný dům Sigmunda Freuda brazilská psycholožka, psychoterapeutka ...

03.05.2019
Rakouský filosof, novinář a logistik Karl Romeder navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 17.4.2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda rakouský filosof, novinář, logistik a ...

02.05.2019
Uruguayský psycholog, básník a filmař Hermes Millán Redin v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 2.5.2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda uruguayský psycholog, univerzitní pedago ...

23.04.2019
Moldavští pedagogové Irina Sviridencova a Anatolie Izbînda v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 21. dubna 2019 navštívili Rodný dům Sigmunda Freuda pedagogové a výzkumní pracovníc ...

11.04.2019
Univerzitní pedagogové Jan Kodera a Jitka Koderová v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 7.4.2019 navštívili Rodný dům Sigmunda Freuda univerzitní pedagogové Jan Kodera a Jit ...

10.04.2019
Univerzitní pedagogové Maria Vašutová a Kamil Janiš v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 10.4.2019 navštívili Rodný dům Sigmunda Freuda univerzitní pedagogové Maria Vašutov ...

10.04.2019
Polští psychologové Karol Mausch a Ewa Ryś navštívili Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 10.4.2019 navštívili Rodný dům Sigmunda Freuda kliničtí psychologové z Polska, unive ...

02.04.2019
Spisovatelka Petra Slováková v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 28. března navštívila Rodný dům Sigmunda Freuda spisovatelka a publicistka Petra Slov ...

26.03.2019
Španělský básník Alfonso Monteagudo v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 23. března 2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboře španělský básník ...

13.03.2019
Herec Václav Rašilov navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 13.3.2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda herec Václav Rašilov.

07.03.2019
Pozvánka na výtvarnou soutěž Můj sen 2019
Srdečně Vás zveme na další ročník výtvarné soutěže Můj sen 2019 určené dětem mat ...

07.03.2019
Figurína Sigmunda Freuda na mezinárodních veletrzích ve Vídni a v Ostravě
Zatímco mnozí turisté a návštěvníci z celého světa navštěvují Sigmunda Freuda v Př ...

06.03.2019
Pan europoslanec Pavel Svoboda navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 3. března 2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboře pan europoslanec Pavel ...

06.03.2019
Polský skladatel filmové hudby Krzesimir Dębski v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 28. února 2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboře polský skladatel film ...

Tisk:       Velikost písma: - +


MŮJ SEN 2018



Výsledková listina mezinárodní výtvarné soutěže Můj sen 2018

VÝSLEDKOVÁ LISTINA MEZINÁRODNÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE MŮJ SEN 2018

CELKEM ODEVZDÁNO 431 VÝTVARÝNCH PRACÍ

1. kategorie 3-6 let (48 obrázků): 

1. místo – Barbora Daňková (4,5 let), MŠ Kateřinice, vyučující Mgr. Jana Brišová a Hana Hanzalová

2. místo – Šimon Mokroš (5 let), MŠ Kateřinice, vyučující Mgr. Jana Brišová a Hana Hanzalová

3. místo – Kristýna Sendreiová (3 roky), Háj ve Slezsku, matka Lada Sendreiová

2. kategorie 7-11 let (157 obrázků):

1. místo – Adéla Bolomová (11 let), ZŠ Npor. Loma Příbor, vyučující Mgr. Jana Malíková

2. místo – Kristýna Koblížková (11 let), ZUŠ Pardubice, vyučující Zina Kučerová

3. místo – Bára Urbánková (11 let), ZUŠ Ostrava – Poruba, vyučující Mgr. Táťána Jiříková

3. kategorie 12-15 let (182 obrázků):

1. místo – Klára Světlíková (14 let), Gymnázium Fr. Živného Bohumín, vyučující Jana Kaňoková

2. místo – Natálie Gonziorová (14 let), Gymnázium Fr. Živného Bohumín, vyučující Jana Kaňoková

3. místo – Anežka Štencková (13 let), ZUŠ Vítkov, vyučující Lada Sendreiová

4. kategorie 16-19 let (44 obrázků): 

1. místo – Barbora Kratochvílová (17 let), Gymnázium Krnov, vyučující Mgr. Janula Konstantinidu

2. místo – Jana Sporyszová (16 let), Gymnázium Třinec, vyučující Lenka Klepaczová

3. místo – Polina Merkulová (16 let), Gymnázium Ostrava-Hrabůvka, vyučující Mgr. Brigita Glasnáková