Aktuality

13.03.2019
Herec Václav Rašilov navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 13.3.2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda herec Václav Rašilov.

13.03.2019
Closure of the Family House of Sigmund Freud
Closure of the Family House of Sigmund Freud on March 29, 2019.

13.03.2019
Uzavření Rodného domu Sigmunda Freuda
Uzavření Rodného domu Sigmunda Freuda dne 29.3.2019.

07.03.2019
Pozvánka na výtvarnou soutěž Můj sen 2019
Srdečně Vás zveme na další ročník výtvarné soutěže Můj sen 2019 určené dětem mat ...

07.03.2019
Figurína Sigmunda Freuda na mezinárodních veletrzích ve Vídni a v Ostravě
Zatímco mnozí turisté a návštěvníci z celého světa navštěvují Sigmunda Freuda v Př ...

06.03.2019
Pan europoslanec Pavel Svoboda navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda
Dne 3. března 2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboře pan europoslanec Pavel ...

06.03.2019
Polský skladatel filmové hudby Krzesimir Dębski v Rodném domě Sigmunda Freuda
Dne 28. února 2019 navštívil Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboře polský skladatel film ...

Tisk:       Velikost písma: - +


MŮJ SEN 2018



Výsledková listina mezinárodní výtvarné soutěže Můj sen 2018

VÝSLEDKOVÁ LISTINA MEZINÁRODNÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE MŮJ SEN 2018

CELKEM ODEVZDÁNO 431 VÝTVARÝNCH PRACÍ

1. kategorie 3-6 let (48 obrázků): 

1. místo – Barbora Daňková (4,5 let), MŠ Kateřinice, vyučující Mgr. Jana Brišová a Hana Hanzalová

2. místo – Šimon Mokroš (5 let), MŠ Kateřinice, vyučující Mgr. Jana Brišová a Hana Hanzalová

3. místo – Kristýna Sendreiová (3 roky), Háj ve Slezsku, matka Lada Sendreiová

2. kategorie 7-11 let (157 obrázků):

1. místo – Adéla Bolomová (11 let), ZŠ Npor. Loma Příbor, vyučující Mgr. Jana Malíková

2. místo – Kristýna Koblížková (11 let), ZUŠ Pardubice, vyučující Zina Kučerová

3. místo – Bára Urbánková (11 let), ZUŠ Ostrava – Poruba, vyučující Mgr. Táťána Jiříková

3. kategorie 12-15 let (182 obrázků):

1. místo – Klára Světlíková (14 let), Gymnázium Fr. Živného Bohumín, vyučující Jana Kaňoková

2. místo – Natálie Gonziorová (14 let), Gymnázium Fr. Živného Bohumín, vyučující Jana Kaňoková

3. místo – Anežka Štencková (13 let), ZUŠ Vítkov, vyučující Lada Sendreiová

4. kategorie 16-19 let (44 obrázků): 

1. místo – Barbora Kratochvílová (17 let), Gymnázium Krnov, vyučující Mgr. Janula Konstantinidu

2. místo – Jana Sporyszová (16 let), Gymnázium Třinec, vyučující Lenka Klepaczová

3. místo – Polina Merkulová (16 let), Gymnázium Ostrava-Hrabůvka, vyučující Mgr. Brigita Glasnáková